У вас Новы год, а ў нас каханне!!!

stasjr
Пыль
Пыль
Сообщения: 462
Зарегистрирован: 07 фев 2006, 01:42
Откуда: Космос

Сообщение stasjr »

LILY писал(а)::dc15: вы меня конечно простите.... моему уму не растяжимо: к чему тогда все это??? :shock: "принимаем виншаванни"?Ну "пажаданни в дорогу еще понимаю".. Мне кажется, что если по- серьезному, то это так лично.. Короче-а бы што....
PS без обид, просто удивлена...)
+1
Дзэн и искусство ухода за АК-47
Аватара пользователя
Yalokin
Снежны Воўк
Снежны Воўк
Сообщения: 249
Зарегистрирован: 03 дек 2006, 03:04

Сообщение Yalokin »

LILY писал(а):Фигасе..Я че-то невкурила: вы че поженились?? )) Вот это да! !!! ... Вернемся к вам- новость действительно отпадная!! :good:
LILY писал(а)::dc15: вы меня конечно простите.... моему уму не растяжимо: к чему тогда все это??? :shock: "принимаем виншаванни"?Ну "пажаданни в дорогу еще понимаю".. Мне кажется, что если по- серьезному, то это так лично.. Короче-а бы што....
Дык паслухай зараз, паважаная Лілі (і Стасік таксама), выходзіць, что каханне, гэта такая асабістая рэч, што паведамляць аб гэтым ніякім чынам нельга. Што вы, што вы, усе выключна асабіста. А шлюб? Што шлюб? Гэта зусім не сур'езна, куды менш сур'езна, чым каханне. Выходзіць, што такая логіка? Ці што?
Для кожнага сапраўднага мужчыны яго каханая павінна з'яўляцца найбольш узвышаным з таго, што можа быць. І каханне толькі тады сапраўднае, калі ты можаш аб гэтым сказаць без усялякіх асцярогаў ды бояззяў. Я адкрыта абазначыў нашы з Насценькай узаемаадносіны не дзеля таго, каб выхваляцца ці выгароджвацца, і не дзеля таго, каб тут потым усялякія глупствы пісалі. Перш за ўсе, я жадаў, каб пра гэта проста цяпер ведалі і вы, мае "шкаффаўскія" сябры. Што датычыцца самой сутнасці нашых узаемаадносін, то вось тут гэта якраз і ёсць наша персанальная з Насценькай справа, да якой усе іншыя будуць мець самае апошняе дачыненне.

А сказаць наступнае, хехе, дык на гэта кожны здольны:
stasjr писал(а):А у меня всё заебизь :)))))))))))))) :hehe:
І апошняе, я нікога не прымушаю чытаць тое, што я пішу. Калі вам гэта не цікава, дык не чытайце і ўсе. Мае паведамленне пра нас з Насценькай прызначалася толькі для сяброў. А калі ў вас, як Лілі кажа, "абы што" у сваім жыцці, дык лепш гэтым перш за ўсе і займайцеся (спадзяюся што ў вас, Стасік і Лілі, у асабістым жыцці ўсе добра). :wink:
Алкоголики не спрашивают, где закуска, алкоголики спрашивают, что будем пить!
Аватара пользователя
Devil_666
молька
молька
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 05 дек 2007, 14:46
Откуда: Минск

Сообщение Devil_666 »

Да поздровляю от всй души и желаю всего хорошего 8)
ALL THE MONEY IN THE WORLD CAN'T BUY ME
Аватара пользователя
Настик
кусастик фисташковый
кусастик фисташковый
Сообщения: 216
Зарегистрирован: 21 ноя 2007, 15:08

Сообщение Настик »

Yalokin писал(а):Для кожнага сапраўднага мужчыны яго каханая павінна з'яўляцца найбольш узвышаным з таго, што можа быць.
А сапраўдных мужчын так мала засталося :(
Праўда мне пашчасціла! :wink:
Аватара пользователя
Devil_666
молька
молька
Сообщения: 41
Зарегистрирован: 05 дек 2007, 14:46
Откуда: Минск

Сообщение Devil_666 »

ето на что намикаеш ты ? :cry: :cry: :cry:
ALL THE MONEY IN THE WORLD CAN'T BUY ME
Аватара пользователя
SOZN7AN7IE
След золотого будды
Сообщения: 1339
Зарегистрирован: 02 ноя 2006, 22:10

Сообщение SOZN7AN7IE »

Devil_666 писал(а):ето на что намикаеш ты ?
на которых можно целикои и полностью положиться -мало осталось-вот-она хотела сказать...
Последний раз редактировалось SOZN7AN7IE 11 янв 2008, 22:45, всего редактировалось 1 раз.
Аватара пользователя
Настик
кусастик фисташковый
кусастик фисташковый
Сообщения: 216
Зарегистрирован: 21 ноя 2007, 15:08

Сообщение Настик »

Дзякуй, Сярожа, ты прачытаў мае думкі... А так я нікога не хацела пакрыўдзіць... Я думаю, што жыхары "шкаффа" усе САПРАЎДНЫЯ.... як мужчыны... так і дзяўчаты... :wink:
Аватара пользователя
LILY
Sexy
Sexy
Сообщения: 927
Зарегистрирован: 30 сен 2006, 20:50

Сообщение LILY »

Прости меня, "Ялокин-сапраудны мужчына", я кажется писала "без обид". И поскольку я читаю что ты пишешь, значит мне это тоже интересно (даже если ты не считаешь меня своим другом).А высказать СВОИ мысли по поводу написанного, кроме поздравлений имею право и высказала. И несмотря ни на что считаю, что личные полюбовные отношения должны оставаться личным серетиком, и то что они есть, это итак увидят если они настоящие, и кричать об этом никогда бы не стала и никому не разрешила б. Вы считаете по-другому- тож имеете право.Собственно поэтому, видать, и соответственная тема
Yalokin писал(а):А шлюб? Што шлюб? Гэта зусім не сур'езна, куды менш сур'езна, чым каханне. Выходзіць, што такая логіка? Ці што?
А "шлюб" ксати, даж более серьезно, но поскольку все ж официальная регистрация отношений- мероприятие общественное, как ни крутись не сообщить о нем никак не получится (хотя некоторые умудряются)
Yalokin писал(а):А калі ў вас, як Лілі кажа, "абы што" у сваім жыцці, дык лепш гэтым перш за ўсе і займайцеся... :wink:
Вашу личную жизнь не вмешивалась и не обуждала ;)
Все сказала так как думаю и ни эти ни прежние слова обратно не заберу :)
Аватара пользователя
AnToNio
Талант
Талант
Сообщения: 241
Зарегистрирован: 15 фев 2006, 02:54

Сообщение AnToNio »

тоже считаю, что это личное...
Аватара пользователя
Yalokin
Снежны Воўк
Снежны Воўк
Сообщения: 249
Зарегистрирован: 03 дек 2006, 03:04

Сообщение Yalokin »

І я таксама лічу, што гэта ўсе асабістае, а не грамадскае. Асабістае - менавіта самі адносіны, а публічна адзначыць факт іх наяўнасці - чаго тут хавацца? Гэта хай іншыя хаваюцца, як крысы, калі ім гэта спадабаецца :D А калі хто розніцу паміж унутранымі ўзаемаадносінамі і самой іх наяўнасцю не адчувае, дык тым я спачуваю (але ж дурнем нікога не абзываў) :wink:

А яшчэ "полюбовные отношения" - гэта, напэўна, у дрэннай жонкі з суседам-палюбоўнікам, ці у жанчын вольных паводзін можа, а не паміж закаханымі. Такія адносіны "полюбовные" і на самой справе хаваць трэба як мага больш старанна.
Алкоголики не спрашивают, где закуска, алкоголики спрашивают, что будем пить!
Аватара пользователя
LILY
Sexy
Sexy
Сообщения: 927
Зарегистрирован: 30 сен 2006, 20:50

Сообщение LILY »

Yalokin писал(а):І я таксама лічу, што гэта ўсе асабістае, а не грамадскае. Асабістае - менавіта самі адносіны, а публічна адзначыць факт іх наяўнасці - чаго тут хавацца? Гэта хай іншыя хаваюцца, як крысы, калі ім гэта спадабаецца :D А калі хто розніцу паміж унутранымі ўзаемаадносінамі і самой іх наяўнасцю не адчувае, дык тым я спачуваю (але ж дурнем нікога не абзываў) :wink:

А яшчэ "полюбовные отношения" - гэта, напэўна, у дрэннай жонкі з суседам-палюбоўнікам, ці у жанчын вольных паводзін можа, а не паміж закаханымі. Такія адносіны "полюбовные" і на самой справе хаваць трэба як мага больш старанна.
Ну что же,не нашел ничего умного как придраться к словам, Ялокин.Надеюсь с таким "разумным закаханым" как ты вышеобозначенной "дрэнная жонки" у тебя не будет и не стоит так активно волноваться. Добавлю тогда уж для понятного (потому что, возможно, при употреблении обоих языков мог попутать рамсы :))) что к сему слову относились именно любовные отношения(с любимым человеком). А взаимоотношения с соседями и женщинами вольного поведения- это твое извращенное трактование.Влюбленные, считаю -это зародышевая форма таких отношений. Ничего личного не имею. Заметь, что никаких не дай Бог советов не давала, не понимаю че ты взъелся?Или все должны мыслить одинаково?Или ты в высшей инстанции истина?...Жаль, что так агрессивно воспринимаешь несогласное с тобой мнение....
НУ, вообщем ,есть такие темы в которых есть принципиально остающиеся при своем мнении, поэтому предлагаю настоящую тему закрыть :wink:
Ответить